Anasayfa / İnceleme / Casper Nirvana C900 inceleme

Casper Nirvana C900 inceleme

Casper Nirvana C900 inceleme videosuyla karşınızdayız. Casper’ın hem oyun hem de iş alanında size performans vaat eden yepyeni bilgisayarını yakın mercek altına alıyoruz. Detaylı inceleme videomuzda, C900’ün tasarım, oyun ve daha birçok önemli özelliğini değerlendiriyoruz. Bakalım 4 bin TL bandında olan bu notebook bizlere nasıl bir oyun ve iş performansı sunuyor?

İşte yeni canlı yayın bilgisayarımız!

Canlı yayın bilgisayarı yenilendi. Oyunculara yönelik güçlü performansı ve şık kasasıyla Casper Excalibur E800 yeni canlı yayın bilgisayarımız oldu.

Casper Nirvana C900 özellikleri ve fiyatı

15.6 inçlik bir notebook modeli olan Casper Nirvana C900, sizin hem oyun hem de iş performansınızı arttırmayı hedefliyor. Cihazın tasarım detaylarına indiğimizde, keskin çizgiler ile karşılaşıyoruz. Mat ekranı mat bir siyah renkle şekillendiren kasa, kaliteli malzemeden üretilmiş bu sayede şıklığının yanına dayanıklılık da ekleyebiliyor.

(function(){window.pagespeed=window.pagespeed||{};var b=window.pagespeed;function c(){}c.prototype.a=function(){var a=document.getElementsByTagName(“pagespeed_iframe”);if(0

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Okur buluşmamıza hepiniz davetlisiniz!

ShiftDeleteNet ekibi olarak okurlarımızla yeni bir buluşma gerçekleştiriyoruz. Her ay düzenlediğimiz Kafe Vesto buluşmamızı 29 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir