Anasayfa / İnceleme / Okur buluşmamıza hepiniz davetlisiniz!

Okur buluşmamıza hepiniz davetlisiniz!

ShiftDeleteNet ekibi olarak okurlarımızla yeni bir buluşma gerçekleştiriyoruz. Her ay düzenlediğimiz Kafe Vesto buluşmamızı 29 Mart tarihinde gerçekleştiriyoruz. Okur buluşmamıza herkesi davet ediyoruz!

Okur buluşmamıza hepiniz davetlisiniz!

29 Mart 2018 tarihinde saat 19:00’da Beşiktaş’taki Kafe Vesto’da okurlarımızla buluşacağız. Bu buluşma sırasında hem okurlarımızla sohbet edeceğiz hem de bu keyifli anları vLog ile ölümsüzleştireceğiz. Bu ayki Kafe Vesto buluşmamızın ana gündemi ise mobil yazılımlar ve mobil yazılımların geleceği olacak.

Hangi meslekler yok olacak? Okurlarımıza sorduk!

Kafe Vesto okur buluşmalarımızdan birini daha gerçekleştirdik. Bu güzel akşamın önemli anlarını sizler için derledik. Hangi meslekler yok olacak sorusu gündem konumuzdu!

Mobil yazılımların geleceği nereye gidiyor?

Gelişen mobil teknolojiler ile, akıllı telefonlar ve mobil işletim sistemleri hem hayatımızın en önemli parçası oldu hem de yazılımcılık sektörünün mobil tarafa kaydırdı. Geleceğin meslekleri arasında yer mobil yazılıma ilk adım nasıl atılır? Mobil yazılım ve yazılımcılık ile içerikler nasıl üretilir? Bu konuları ve çok daha fazlasını sizlerle konuşup, tartışacağız!

Kafe Vesto okur buluşmamıza hepiniz davetlisiniz

29 Mart Perşembe günü saat 19:00’da Beşiktaş Kafe Vesto’da okurlarımızla buluşacağımız etkinliğimize hepinizi davet ediyoruz. Görüşmek üzere!

:: ShiftDeleteNet okurlarıyla buluşuyor!

Bir önceki yazımız olan Honor 7X inceleme! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Honor 7X inceleme!

Ülkemizde resmi satışlarını yapmaya başlayan Honor’un,  geçtiğimiz günlerde resmi lansmanını yaptığı Honor 7X modelini sizler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir